Android Wallpaper Uygulaması

 Günümüz hayatının bir vazgeçilmezi olan akıllı telefonların kullanımı yaygınlaştıkça, insanlarda telefonlarına daha şık ve kendi tarzlarına uygun görünüm kazandırmak istemektedirler. Bunun en sık yapılan işlem de telefonlarının duvar kağıtlarını değiştirmektir. Basit bir google görsel aramasıyla internette onbinlerce duvar kağıdına erişebilmektedirler. Tabi bu kadar seçenek arasından düşük çözünürlüklü duvar kağıtlarını veya alakasız görselleri eleme zahmetine katlanmaları gerekmektedir. Veya hiç bu çabaya girmeden bir wallpaper uygulaması indirip kullanabilirler. Bu yazıda tanıtacağımız uygulamada android telefonlar için geliştirilmiş bir wallpaper uygulaması olan “Stylish Parallax – Ultra HD (4K) Wallpapers”.

Stylish Parallax Wallpaper uygulaması ile çeşitli kategorilerde binlerce yüksek çözünürlüklü ve orjinal duvar kağıdı arasından dilediğinizi seçerek telefonunuz ekranına duvar kağıdı olarak atayabilir, telefonuzu daha şık ve tarzınızı yansıtan bir görünüme getirebilirsiniz.

Stylish Parallax Wallpaper uygulaması adından da anlaşılacağı gibi parallax özelliğinide desteklemektedir. Parallax, telefon hareket ettikçe wallpaperında hareket etmesini sağlayan bir özelliktir. Parallax özelliğini istediğiniz duvar kağıdına atayabilirsiniz.

Duvar kağıdını google play storedan aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.
Google Play : Stylish Parallax – Ultra HD (4K) Wallpapers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *